Volkan Demirel Logo
12TEMMUZ 2008

"Açık Ara Önde Gideriz"

Avusturya Kampında ilk kez antrenmana çıkan kalecimiz, milli oyuncumuz Volkan Demirel " Eğer takım böyle çalışıyorsa her kulvarda açık ara önde gideriz" dedi.
Cuma akşam saatlerinde takımımızın Kitzbühel'de kaldığı otel Arosa'ya gelen Tümer, Semih, Uğur'la Avusturya kampına katılan Volkan Demirel sabah antrenmanı sonrası resmi sitemize açıklamalarda bulundu. Tatilden sonra çalışmalara başladıkları için heyecanlı olduğunu söyleyen Volkan Demirel "Tatilden sonraki ilk gün antrenmanı olarak inanılmaz ağırlıkta bir çalışma yaptık. Su içmek için verilen 30 saniyelik sürede bile hareketli olmamız istendi. Eğer biz yokken takım böyle çalışamalarını sürdürdüyse bu sezon her kulvada Fenerbahçe olarak açık ara önde gideriz" dedi.
Teknik kadronun yaptığı antrenman programının tempoyu artan ve azaltan bir yol izlediğini de söyleyen Volkan Demirel "İlk antrenmana çıktığımızda düz koşu yapmaya başlamıştık.Ben açıkça bugün yapılacak çalışmanın böyle tamamlanacağını  zannediyordum. Ardından topla yapılan ve aralara serpiştirilen esneme hareketleri ve minyatür kale maç ile antrenmanın bittiğini zannettim. Daha sonra kısa bir esneme çalışmasıyla tekrar yoğun bir program başladı ve 1 saat 10 dakika süreyle 3 kişi çalıştık. Eğer her antrenmanda böyle çalışırsak gerçekten Fenerbahçeyi bu sezon kolay kolay kimse yakalayamaz."dedi

 

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI


PAYLAŞ

ETİKETLER
"AÇIK, ARA, ÖNDE, GİDERİZ"