Volkan Demirel Logo
01EYLÜL 2010
Akşam Antrenmanından Notlar

Akşam Antrenmanından Notlar

Profesyonel Futbol Takımımız günün ikinci antrenmanını Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde saat 18.00’de gerçekleştirdi. 
Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman boyunca, teknik ekipte yer alan Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.
Gökhan Gönül, Kazım Kazım, Selçuk Şahin, Özer Hurmacı, Emre Belözoğlu, Semih Şentürk Türk Milli Takımı’nda; Miroslav Stoch Slovakya Milli Takımı’nda; Mamadou Niang ve Issiar Dia Senagal Milli Takımı’da ve Andre Santos Brezilya Milli Takımı’nda görev aldıkları için çalışmalarda yer almadılar. 
Öte yandan, tedavilerine devam edilen kalecilerimizden Volkan Demirel ve F. Mert Günok, sağ üst adalesinde sakatlığı bulunan Daniel Güiza, sol topuğundan tedavi olan Caner Erkin, sağ ayak bileğinde ağrı bulunan Fabio Bilica ve sağ dizinde ağrı bulunan Diego Lugano’nun tesislerde tedavisine devam edildi. Sol ayak bileğinde ağrı bulunan Alex de antrenmana katılmadı. Kalecilerimiz Serkan Kırıntılı, Ertuğrul Taşkıran ve Alper Piliç  ise kaleci antrenörümüz Murat Öztürk ile birlikte çalıştı.
Takımımızın koşu, koordinasyon, iki takım halinde top kapma ve pas çalışmasının ardından dar alanda yaptığı çift kale maçla antrenman sona erdi. Kalecilerimiz çift kale maçta dönüşümlü olarak kaleye geçti. 
Bu arada A2 takımından 4 oyuncumuz da akşam antrenmanında A takımla birlikte çalıştı.
Takımımız, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde 2 Eylül 2010 Perşembe günü akşam 18.00’de basına açık olarak yapacağı çalışmalar ile hazırlıklarına devam edecek.

PAYLAŞ