Volkan Demirel Logo
09AĞUSTOS 2010
Akşam Antrenmanından Notlar

Akşam Antrenmanından Notlar

Fenerbahçemiz, ligin ilk haftasında Medical Park Antalyaspor ile kendi evinde oynayacağı maçın hazırlıklarına Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla devam etti. Milli takımlara giden 9 oyuncumuzun yer almadığı antrenman 1 saat 30 dakika sürdü.

Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan antrenman boyunca, teknik ekipte yer alan Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay,  kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu ve koordinasyon çalışmalarıyla başlayan antrenmanda daha sonra iki grup 5’e 2 top kapma ve pas çalışmaları yapıldı. Antrenman çift kale maçla sona erdi.

Milli takımlara giden oyuncularımız Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Selçuk Şahin, Emre Belözoğlu, Kazım Kazım, Miroslav Stoch, Issiar Dia, Andre Santos ve Diego Lugano antrenmanda yer almadı. İlhan Eker ve Berk Elitez ise sahada ve salonda yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladılar.

Takımımız 10.08.2010 tarihinde, saat 18.00’de Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı ve basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek antrenman ile Medical Park Antalyaspor maçı hazırlıklarına devam edecek. 


PAYLAŞ