Volkan Demirel Logo
21NİSAN 2010
Akşam Antrenmanından Notlar

Akşam Antrenmanından Notlar

Fenerbahçemiz, Kasımpaşa maçının hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri'nde akşam saatlerinde gerçekleştirdiği günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Christoph Daum yönetimindeki basına kapalı antrenman saat 15.30'da başladı ve 1 saat 40 dakika sürdü. Daum'un sahada oyuncularıyla yaptığı mini toplantının ardından koşu, koordinasyon ve istasyon çalışmalarıyla başlayan antrenman, kanat organizasyonları ve dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi.

Sakatlıkları nedeniyle saban antrenmanına katılamayan Deniz Barış, Gökhan Gönül ve Andre Santos, akşam idmanında da yer almadı. Bu oyuncularımız tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Uğur Boral ise Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde ayrı bir programla çalıştı. Sabah antrenmanına katılmayan oyuncularımızdan Volkan Demirel ve Ali Bilgin ise akşam antrenmanında yer aldı.

Takımımız, Kasımpaşa maçının hazırlıklarını, 22 Nisan Perşembe günü Can Bartu Tesisleri'nde yapacağı ve saat 15.00'te başlayacak basına açık antrenmanla sürdürecek.


PAYLAŞ