Volkan Demirel Logo
03EYLÜL 2010
Antrenmandan Notlar

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz  hazırlıklarına, akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı basına açık antrenmanla devam etti.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 35 dakika süren antrenman boyunca, teknik ekipte yer alan Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

A Milli Takımımızda bulunan Gökhan Gönül, Kazım Kazım, Selçuk Şahin, Özer Hurmacı, Emre Belözoğlu ve Semih Şentürk;  Slovakya Milli Takımı’nda yer alan Miroslav Stoch;  Senegal Milli Takımı’nda yer alan Mamadou Niang ve Issiar Dia; Brezilya Milli Takımı’nda bulunan Andre Santos ile Nijerya Milli Takımı’nda bulunan  Joseph Yobo antrenmanda yer almadı.

Üst sahada yapılan dayanıklılık ve çabukluğa dayalı bir çalışma ile başlayan antrenman, alt sahada dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi. Sakatlıkları bulunan Güiza, Uğur Boral ve Volkan Demirel antrenmana çıkmadı. Bu oyuncularımız, tesislerde tedavi ve çalışmalarını sürdürdü. Mert Günok ise Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı olarak sahada ve salonda yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Takımımız,  4 Eylül Cumartesi günü Sivas 4 Eylül Stadı’nda Sivasspor ile oynayacağı Cumhuriyet Kupası maçı için öğle saatlerinde bu kente gidecek. Saat 12.30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Sivas’a hareket edecek olan Fenerbahçemiz, saat 20.00’de başlayacak maçın ardından yine özel uçakla İstanbul’a dönecek.


PAYLAŞ

ETİKETLER
ANTRENMANDAN, NOTLAR