Volkan Demirel Logo
08TEMMUZ 2011
Antrenmandan Notlar

Antrenmandan Notlar

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Düzce’nin Kaynaşlı ilçesindeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’nde kamp yapan Fenerbahçemiz, akşam saatlerinde gerçekleştirdiği günün ikinci antrenmanı ile çalışmalarını sürdürdü. Antrenmanı Asbaşkanlarımızdan Cihan Kamer de takip etti. 

 

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 25 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı, bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

 

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda dar alanda pas organizasyonları yapan oyuncularımız, çalışmalarını dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladılar.

 

Kalecilerimizden Volkan Demirel, Mert  Günok, Serkan Kırıntılı ve Ertuğrul Taşkıran kaleci antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı çalışmalarını tamamladıktan sonra çift kale maçta dönüşümlü olarak görev aldılar.

 

Oyuncularımızdan; Mehmet Topuz, Emre Belözoğlu ve Mehmet Topçu ise takımdan ayrı yaptıkları istasyon ve koşu çalışması ile antrenmanı tamamladılar.

 

Antrenmana, sol ayak üst bölgesinde doku zedelenmesi olan Mamadou Niang, sol arka alt adelesinde kısmi yırtık tespit edilen Serdar Kesimal, sol üst ön adelesinde ağrı hisseden Gökay İravul ile Copa America’da görev alan Andre Santos ve Diego Lugano katılmadı.

 

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarını 9 Temmuz Cumartesi günü Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Antrenmanlar saat 10.30 ve 18.00’de başlayacak.


PAYLAŞ

ETİKETLER
ANTRENMANDAN, NOTLAR