Volkan Demirel Logo
15MART 2011
Antrenmandan Notlar

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında, 18 Mart Cuma günü, rakip sahada Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

 

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

 

Koşu, ısınma ve koordinasyon çalışması ile başlayan antrenman, dar alanda yapılan 4 minyatür kaleli maçın ardından,  çift kale maçla tamamlandı. Kaleci antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı çalışan kalecilerimiz Volkan Demirel,  Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Ertuğrul Taşkıran daha sonra çift kale maçta dönüşümlü olarak görev aldılar.

 

Emre Belözoğlu’nun tedavisine tesislerimizde devam edilirken, Issiar Dia ise bireysel oyuncu antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı yaptığı çalışma ile antrenmanı tamamlandı. Bu iki oyuncumuzun dışındaki tüm oyuncularımız çalışmada yer aldı. Antrenmanın son bölümünde sırtında ağrı hisseden Volkan Demirel antrenmanı tedbir amaçlı yarıda bıraktı.

 

Takımımız, Galatasaray maçının hazırlıklarına, 16 Mart Çarşamba günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına kapalı  tutulacak.


PAYLAŞ

ETİKETLER
ANTRENMANDAN, NOTLAR