Volkan Demirel Logo
21AĞUSTOS 2010
Antrenmandan Notlar

Antrenmandan Notlar

Profesyonel Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Ligi ikinci haftasında deplasmanda Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına Can Bartu Tesisleri’nde saat 18.00’de yaptığı antrenman ile sürdürdü.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca, teknik ekipte yer alan Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Takımımız üst sahada dayanıklılık ve çabukluk çalışmasının ardından alt sahada pas ve çift kale maç ile idmanı tamamladı. Kalecilerimiz ise çift kale maça kadar kaleci antrenörü Murat Öztürk yönetiminde bir çalışma yaptı. 

Öte yandan Volkan Demirel sağ üst adalesindeki ödem, Gökhan Ünal sol ön üst adalesindeki zorlamaya bağlı ödem nedeniyle tedavi gördü.

Niang ise sağ diz kemiğine aldığı darbe ve tendonlarındaki ödem nedeniyle ağrıları olduğu için antrenmanın ilk bölümünde takımla kondisyon çalışmasına katıldı. İdmanın ikinci bölümünde ise çalışmalarını ve tedavisini tesislerde sürdürdü. 

Güiza’nın ise tedavisi sürüyor. Dia ise Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan ile ayrı bir çalışma yaptı.

Fenerbahçemiz 22 Ağustos 2010 Pazar günü saat 16.00’da özel bir uçakla Trabzon’a hareket edecek.

PAYLAŞ

ETİKETLER
ANTRENMANDAN, NOTLAR