Volkan Demirel Logo
25MART 2011
Antrenmandan Notlar

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz, Bursaspor maçının hazırlıklarına, akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

 

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 17.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.


Üst sahada koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 4 grup halinde yapılan ayak tenisi ile devam etti. 2 gruba ayrılan oyuncularımız dar alanda yaptıkları top kapma ve pas çalışmasının ardından antrenmanı çift kale maçla tamamladılar. Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı çalışan kalecilerimiz Ertuğrul Taşkıran ve Erten Ersu daha sonra çift kale maçta görev aldılar.

 

Milli takımlarda bulunan Volkan Demirel, Mert Günok, Gökhan Gönül, Mehmet Topuz, Semih Şentürk, Joseph Yobo, Issiar Dia, Mamadou Niang, Miroslav Stoch, Diego Lugano ve Andre Santos ile belindeki ağrıları süren Serkan Kırıntılı antrenmana katılmazken, Emre Belözoğlu, Selçuk Şahin ve Berk Elitez’in tedavi ve çalışmalarına tesislerimizde devam edildi.

 

Takımımız Hazırlık Maçında A2 Takımımızla karşılaşacak

Profesyonel Futbol Takımımız 26 Mart Cumartesi günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde A2 Takımımız ile hazırlık maçı yapacak.Saat 11.00’de başlayacak mücadele basına kapalı gerçekleştirilecek.


PAYLAŞ

ETİKETLER
ANTRENMANDAN, NOTLAR