Volkan Demirel Logo
29NİSAN 2016
Başkanımız, Yöneticilerimiz Ve Sporcularımız Yeni Kongre Üyelerimizle Bir Araya Geldi

Başkanımız, Yöneticilerimiz Ve Sporcularımız Yeni Kongre Üyelerimizle Bir Araya Geldi

Kulübümüzün dev projesi “Hedef 1 Milyon Üye” kapsamında gerçekleştirilen tanışma toplantısında Başkanımız Aziz Yıldırım, yöneticilerimiz ve sporcularımız, Kulübümüzün yeni kongre üyeleriyle bir araya geldi.

Faruk Ilgaz Tesislerimizde gerçekleştirilen toplantıya Başkanımız Aziz Yıldırım, Başkanvekilimiz Mithat Yenigün, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Murat Özaydınlı, İsfendiyar Zülfikari, Önder Fırat, Tahir Sarıoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Selim Kosif, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan ve Fenerium Genel Müdürü Mümtaz Karakaya, Profesyonel Futbol Takımımız ve Erkek Basketbol Takımlarımızın oyuncuları ile idari ve teknik kadroları ve Kulübümüze Nisan ayında üye olan 800'ün üzerinde yeni Kongre Üyemiz katıldı.

Organizasyonda açılış konuşmasını yapan Fatih Şube Başkanı Yahya Uğur, Fenerbahçemizin çok büyük ve güçlü bir aile olduğuna vurgu yaptı ve üye olanların birer referansla bu camiayı daha da büyüteceğine inandığını belirtti.

Daha sonra yeni üyelerimize konuşma yapan Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Vitor Pereira, kaptanı Volkan Demirel ile Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic ve kaptanı Melih Mahmutoğlu, camiamızın daha da büyüyeceğine vurgu yaptılar. 

Zeljko Obradovic: “Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum”

Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Final Four’da ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına söz verdi.

Sözlerine “Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum” diyerek başlayan Obradovic, “Bu kulübün taraftar topluluğu, taraftar sayısı her seferinde beni şaşırtıyor. Bu kulübün inanılmaz bir taraftarı var. Bu fırsattan istifade edip Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a bir kez daha teşekkür etmek istiyorum; bizi buraya getirip Fenerbahçe’nin bir parçası yaptığı için. Önümüzde bizi bekleyen çok önemli hedefler var. Türkiye Ligi bizi bekliyor ve ondan da önemlisi Avrupa’da oynayacağımız Final Four karşılaşmaları bizi bekliyor. Fenerbahçe ailesinin önünde sizlere söz veriyorum; Final Four’da elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve son saniyeye kadar mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Profesyonel Futbol Takımımıza da başarılar dileyen Obradovic, “Tabii ki aynı zamanda yanımda bulunan değerli meslektaşıma ve futbol takımımıza da bol şans diliyorum. Onlar da takım halinde buradalar. Onlarında önünde çok önemli kupalar ve hedefler var; Türkiye Kupası var, Türkiye Ligi var. Umarım her şey onlar için de güzel olur” diyerek sözlerini tamamladı.

Vitor Pereira: “Bu kulübün bir parçası olmak benim için çok büyük bir onur”

Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Vitor Pereira, Fenerbahçe’nin coşkularla ve tutkularla yaşayan bir kulüp olduğunu belirtti ve bu kulübün bir parçası olduğu için onur duyduğunu söyledi.

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, yaptığı konuşmada, “Burada olmak, bu büyük ailenin, büyük kulübün bir parçası olmak benim için çok büyük bir onur. Bu kulüpte yüksek düzeyde zorunluluklarınız var ve biz bunun farkındayız. Bu kulüp sizden hep en iyisini istiyor. Hep elinizden gelenin en iyisini yapmanızı bekliyor. Coşkularla, tutkularla yaşayan bir kulüp. Gerek hocalardan gerek oyunculardan hep en iyisi bekleniyor ve biz de bu bilinçle yolumuza devam ediyoruz. Hem Türkiye Kupası’nda hem ligde sonuna kadar her şeyi yapacağız. O iki kupayı da bu kulübe kazandırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Başkanımıza, taraftarlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum bize burada çalışma ve bu kulübün bir parçası olarak hissetme fırsatı verdikleri için” ifadelerini kullandı.

Erkek Basketbol Takımımıza da başarılar dileyen Pereira, “Basketbol Takımımıza ve aynı zamanda tüm branşlardaki takımlarımıza bütün iyi dileklerimi iletmek istiyorum. Umarım sonuna kadar mücadelelerini en başarılı şekilde sürdürürler. Umarım sezon sonu başarılarımızı büyük bir kutlamayla keyfini çıkarırız. Bu kulübü hissediyoruz, bu kulüpte olmaktan, Fenerbahçemizde olmaktan dolayı gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Melih Mahmutoğlu: “Hedef 1 Milyon Üye projesinin içinde olduğumuz için çok mutluyuz”

Erkek Basketbol Takımımızın kaptanı Melih Mahmutoğlu, Kulübümüzün dev projesi Hedef 1 Milyon Üye’nin içinde oldukları için çok mutlu olduklarını ifade etti.

Kendilerini Fenerbahçe ailesinin bir parçası yaptığı için Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Melih,  “Çok mutluyuz. Gurur verici, onur verici bir şey. Böyle büyük bir kulübün, büyük bir camianın ve bu kadar önemli bir projenin; Hedef 1 Milyon Üye projesinin içinde olduğumuz için çok mutluyuz. O yüzden Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a teşekkür ediyoruz. Türkiye Ligi çok önemli ve Final Four var. Çok da iyi hazırlanıyoruz ve iyi durumdayız. Sonuna kadar savaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü Fenerbahçe Kulübü her zaman şampiyonlukları hak ediyordur. Biz de bunun bilincindeyiz ve bunun için çalışıyoruz” dedi.

Profesyonel Futbol Takımımıza başarılar dileyen Melih, “Onların da şampiyon olacağına inanıyoruz. Önlerinde zor maçlar var ama bunu her zaman başardılar, gösterdiler. Bu sene yine göstereceklerine inanıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Volkan Demirel: “Her geçen gün sizlerin sayesinde daha da büyüyen bir aile oluyoruz”

Profesyonel Futbol Takımımızın kaptanı Volkan Demirel, Fenerbahçemizin, yeni üyelerimizin sayesinde her geçen gün daha da büyüyen bir aile olduğunu söyledi.

“Bu kadar büyük bir camianın içinde olduğum için mutluluk duyuyorum, gurur duyuyorum” diyerek sözlerine başlayan Volkan, “Her geçen gün sizlerin sayesinde daha da büyüyen bir aile oluyoruz. Ben buradan Basketbol Takımımızı tebrik diyorum. Final Four’da da şampiyon olacaklarına eminim. İnşallah o kupayı İstanbul’a getirecekler. Bize gelince ben ‘şampiyon olacağız’ diyorum. Hepimiz buna inanalım. Hem Euroleague kupası, hem şampiyonluk kupası hem Türkiye Ligi Basketbol hem de Türkiye Kupası’nı alarak hep beraber bu büyük aileyi mutlu edelim” dedi.
 

PAYLAŞ