Volkan Demirel Logo
30TEMMUZ 2012
“Bu Aile Ve Ekip Kimliği İle Başarılı Olacağız”

“Bu Aile Ve Ekip Kimliği İle Başarılı Olacağız”

Fenerbahçemiz, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Romanya’nın Vaslui takımıyla yapacağı maçın hazırlıklarını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yaptığı çalışmalarla sürdürdü.

Antrenman öncesinde soyunma odasında oyuncularımızla bir araya gelen Başkanımız Aziz Yıldırım, "Öncelikle yeni sezonun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Umarım sağlıklı olarak, hiç bir sakatlık olmadan, ailenizle ve Fenerbahçe camiası ile birlikte sezon sonunda şampiyon olarak tekrar bir araya geliriz" dedi.

Yeni gelen futbolculara "Hoş geldiniz" diyen Başkanımız Aziz Yıldırım, "Geçen sene burada olan ve o kötü günlerde Fenerbahçe adına mücadele eden bütün oyuncularımıza, hem şahsım hem camiamız adına teşekkür ediyorum. Hiçbir ayrım yapmadan tüm çalışanlara ve en başta siz sporculara; kaptanınızdan kulübede oturan arkadaşlarımıza kadar herkese şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Gurur mücadelesi yaptınız. Önümüzdeki dönemde yeni gelen arkadaşların da bu onur mücadelesine katılımı ile inşallah bu sezon şampiyon olacağız. Bunun başka noktası yok. Buna mecburuz.Çünkü bu camia bunu hak ediyor. Şampiyonlar Ligi’nde de, ben inanıyorum ki bu kadro iyi yerlere gidecek. Bu kadro iyi bir kadro. Önceki yılki kadro bozulmasa idi sizlerle beraber daha da iyi olabilirdi ama biz yapılacak takviyelerle daha iyi bir ekip olacağız. Ekibi bozmayın, aileyi bozmayın. Bu aile ve ekip kimliği ile başarılı olacaksınız. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum.  İnşallah sağlıklı, mutlu ve sonunda da arzu ettiğimiz yere ulaşmış bir takım bir aile olarak, burada Mayıs ayında bir konuşma daha yaparız. Yeni sezon hayırlı olsun" şeklinde ifadeler kullandı.

Ardından söz alan kalecilerimizden Volkan Demirel, Başkanımız aramızda görmekten mutluluk duyduğunu ifade ederken,  kaptan Alex  ise, "Benim görüşüme göre yok yere hayatınızdan çalınan bir yıl yaşadınız. Ama umuyorum ki ailenizle, buradaki ailenizle hep birlikte kaybedilmiş bu bir yılı fazlasıyla telafi edeceğiz" dedi.

Öte yandan Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yapılan antrenmanı Başkanımız Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Asbaşkanlarımızda Ali Yıldırım, Genel Sekreterimiz Talat Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yalçın Haker ile Kulüp Genel Müdürümüz Serkan Acar ve Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay da takip etti.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve ilk 15  dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenman 1 saat 15 dakika sürdü.

Koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmalarıyla başlayan antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.

Fenerbahçemiz, Vaslui maçının hazırlıklarını 31 Temmuz Salı günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 19.00’da başlayacak çalışmanın ilk 15 dakikası basına açık gerçekleştirilecek.

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI


PAYLAŞ