Volkan Demirel Logo
01OCAK 1753
Bursaspor Maçı Hazırlıkları Başladı

Bursaspor Maçı Hazırlıkları Başladı

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında, 24 Kasım Pazartesi günü deplasmanda Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, 3 günlük iznin ardından, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı günün ilk antrenmanıyla başladı.

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Salonda kuvvet çalışmalarıyla başlayan antrenman, sahada yapılan dayanıklılık koşusuyla tamamlandı.

Milli Takımımızın 12 Kasım Çarşamba günü Brezilya ve 16 Kasım Pazar günü Kazakistan’la oynayacağı maçlar nedeniyle kadroda bulunan oyuncularımız Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Caner Erkin, Alper Potuk ve Mehmet Topal; Portekiz Milli Takımı’nın 14 Kasım Cuma günü Ermenistan ve 18 Kasım Salı günü Arjantin’le oynayacağı maçlar nedeniyle Portekiz kadrosunda bulunan oyuncumuz Bruno Alves; Senegal Milli Takımı’nın 15 Kasım Cumartesi günü Mısır ve 19 Kasım Çarşamba günü Botswana ile oynayacağı maçlar nedeniyle Senegal kadrosunda bulunan oyuncumuz Moussa Sow, Nijerya Milli Takımı’nın 15 Cumartesi günü Kongo ve 19 Kasım Çarşamba günü Güney Afrika Cumhuriyeti ile oynayacağı maçlar nedeniyle Nijerya kadrosunda bulunan oyuncumuz Emmanuel Emenike ile Çek Cumhuriyeti Milli Takımı’nın16 Kasım Pazar günü İzlanda ile oynayacağı maç nedeniyle Çek Cumhuriyeti kadrosunda bulunan oyuncumuz Michal Kadlec antrenmanda yer almadı.

İzinli olan Dirk Kuyt antrenmana çıkmadı. Sol dizinde ağrısı bulunan Mert Günok da tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkarılmadı. Egemen Korkmaz, Emre Belözoğlu, Serdar Kesimal ve Mehmet Topuz, özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Takımımızda günün ikinci antrenmanı saat 17.00’de başlayacak.


PAYLAŞ