Volkan Demirel Logo
03MART 2010
Daum'dan Açıklama

Daum'dan Açıklama

Bugün tarihli Vatan Gazetesi'nde yer alan bir haber ile ilgili olarak teknik direktörümüz Christoph Daum bazı açıklamalarda bulundu. Teknik direktörümüz haberde kendisinin kalecimiz Volkan Demirel ile ilgili söylediği öne sürülen sözlerin hiçbirisini hiçbiryerde söylemediğini belirtti ve şu değerlendirmelerde bulundu.

Daum: Volkan Demirel 7 yıl önce henüz kariyerinin başındaydı. Geçen zaman içinde müthiş bir ilerleme kaydetti. Türk Milli Takımı'nın değişmez kalecisi oldu, Türkiye liglerinde ve Avrupa'da unutulmaz maçlar oynadı, yeteneğine tecrübe de ekledi. Şu an için Türkiye'nin tartışmasız en iyi kalecisi Volkan'dır.
Sezon başında da özel konuşmamızda kendisine çok güvendiğimi, ona her zaman inandığımı söyledim. Harika bir ilk yarı geçirdi. Çok başarılı maçlar çıkardı. İkinci yarıda ise diğer oyuncular gibi bazı hataları oldu. Her insan hata yapar. Volkan çok çalışarak, hatalarından ders alarak hep daha iyiyi hedefleyen, kendisini sürekli geliştiren bir kalecidir. Tekrar söylüyorum Volkan Demirel Fenerbahçe'nin ve Türkiye'nin 1 numaralı kalecisidir. Ben de ona ve yeteneklerine güveniyorum.

PAYLAŞ

ETİKETLER
DAUM'DAN, AÇIKLAMA