Volkan Demirel Logo
16NİSAN 2013
Eskişehirspor Maçının Hazırlıkları Tamamlandı

Eskişehirspor Maçının Hazırlıkları Tamamlandı

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ilk karşılaşmasında, Eskişehirspor ile 17 Nisan Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri'nde bugün akşam saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla tamamladı

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 18.00'de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü.

UEFA Medya ekibi tesislerimizde
Antrenman öncesinde tesislerimize gelen UEFA medya ekibi oyuncularımızla söyleşi yaptı.
Emre Belözoğlu, Moussa Sow ve Semih Şentürk ile röportaj yapan UEFA medya ekibi, tesislerimizden iç ve dış görüntüler de aldı.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 grubu ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.

Oyuncularımızdan Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Egemen Korkmaz, Joseph Yobo, Reto Ziegler, Cristian Baroni, Raul Meireles, Dirk Kuyt ve Pierre Webo, günü izinli olarak geçirdi.

Antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalışan Emre Belözoğlu, ikinci bölümde ise takımda ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Sağ arka alt adalesinde ağrıları bulunan Salih Uçan ile dünkü antrenmanda sol arka alt adalesine darbe alan Recep Niyaz da tedbir amaçlı özel program dahilinde takımdan ayrı çalıştı. 

Bu antrenmanla Eskişehirspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz 17 Nisan Çarşamba günü saat 12.00’de Sahiba Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak özel uçakla Eskişehir’e hareket edecek.


PAYLAŞ