Volkan Demirel Logo
09EYLÜL 2016
Fbtv, Hd Yayına Geçiyor…

Fbtv, Hd Yayına Geçiyor…

YENİLENEN FBTV YENİ YAYIN DÖNEMİNE BAŞLIYOR

2004 Yılında Türkiye’nin ilk Spor Kulübü Televizyonu olarak yayın hayatına başlayan Fenerbahçe TV yeni yayın dönemine büyük yeniliklerle giriyor.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi içindeki yeri değişen FBTV 10 Eylül Cumartesi günü izleyicilerine yeni stüdyolarından HD formattaki yayınıyla merhaba diyecek.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım önderliğindeki yönetim kurulu tarafından kurulan FBTV, 24 saatlik içeriği, geniş yayın ağı, farklı branşlardan ve altyapılardan yaptığı canlı maç yayınlarıyla kısa sürede dünya çapında örnek gösterilen bir kulüp televizyonu haline gelmişti.

12 yıllık geçmişinin ardından günümüz yayıncılık teknolojilerine ayak uydurabilmek için yenilenen FBTV, HD standartlardaki yayını, stüdyoları ve içeriğiyle büyük bir atılım daha yapıyor.

Türkiye’de HD yayına geçen ilk kulüp televizyonu olan FBTV’nin  içeriğinde de yepyeni programlar olacak.

Fenerbahçe’nin yıldız sporcularının altyapıdaki gençlerle buluştuğu “Ders Saati”, futbolcuların eşlerinin yer aldığı “Laf Aramızda”, Futbol ve Erkek Basketbol takımlarından farklı branşlardaki yıldızların birbirleriyle yaptığı doyumsuz sohbetlerin yer aldığı “Adam Adama”, yıldız sporcuların kendi hayat hikayelerini anlattığı “1’e 1”,Fenerbahçeli eski futbolcuların geçmişten bugüne keyifli anılarıyla  “Gündem Dışı” ,unutulmaz maçların o maçı yaşayan dönemin yıldızlarının ağzından öykülendirileceği “Mazinde bir  tarih yatar” ve Fenerium’dan hediyeler kazandıracak olan yarışma programı “Oldu bu iş!” yeni dönem programlarından sadece birkaçı.

Ayrıca yeni yayın döneminin ilk gününde FBTV’nin yeni stüdyolarına Fenerbahçe Teknik Direktörü Dirk Advocaat, kaptan Volkan Demirel ve yeni transfer Moussa Sow da konuk olacak.

Dünya’nın en geniş yayın ağına sahip kulüp televizyonu olan FBTV, Digiturk 76.kanaldan HD olarak izlenebilecek. Türkiye’deki diğer kulüp televizyonlarından farklı olarak tek bir platform üzerinden yayın yapmayan FBTV  artan görüntü kalitesiyle ayrıca Turksat 4A, D-Smart 83.kanal, Teledünya 139.kanal, Tivibu 86.kanal ve internetten Dailymotion üzerinden de izleyicilerine ulaşmaya devam edecek.


PAYLAŞ

ETİKETLER
FBTV,, HD, YAYINA, GEÇİYOR…