Volkan Demirel Logo
07OCAK 2014
Fenerbahçemizde 2. Yarı Hazırlıkları Başladı

Fenerbahçemizde 2. Yarı Hazırlıkları Başladı

Spor Toto Süper Lig’de ilk yarıyı 41 puanla lider tamamlayan Fenerbahçemiz, 8 günlük iznin ardından 2. yarı hazırlıklarına bugün Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 16.00’da başlayan ve 1 saat 15 dakika süren çalışma basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi. Isınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenman çabukluk çalışmasıyla noktalandı.

Gribal enfeksiyon rahatsızlığı bulunan Caner Erkin antrenmanda yer almazken, Emre Belözoğlu ise tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı yaptığı özel program dahilinde sürdürdü.

Kalecilerimiz Volkan Demirel, Mert Günok ve Erten Ersu ise Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Gökhan Gönül'e yılın sporcusu ödülü verildi

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ve yaklaşık 10 bin kişinin oy kullandığı "Yılın Yıldızları" anketinde Gökhan Gönül yılın sporcusu seçildi. Antrenman öncesinde tesislerimize gelen Yardımcı Doçent Doktor Bülent Alıcı ile öğrenciler Gökhan Gönül'e ödülünü verdiler.

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürecek olan kafilmez saat 20.30'da Sabiha Gökçen Havlimanı'nan kalkacak özel uçakla Antalya'ya hareket edecek.. 

Takımımız, ilk antrenmanını yarın saat 11.00'de kamp yapacağı otelin sahasında gerçeleştirecek. Antrenman basına kapalı tutulcak.. 
 


PAYLAŞ