Volkan Demirel Logo
23EKİM 2013
Gaziantepspor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Gaziantepspor Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında, 25 Ekim Cuma günü Gaziantepspor ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını, bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışmanın 30 dakikası basın mensuplarına açık gerçekleştirildi.

Koşu, ısınma ve koordinasyon çalışması ile başlayan antrenmanda, 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Ardından geniş alanda 10’a 10 hücum ve defans organizasyonları çalışan oyuncularımız, bu çalışmayı dönüşümlü gerçekleştirdi. Antrenmanda, futbol altyapı takımlarımızda görev alan 10 futbolcu da yer aldı.

Dün sabah saatlerinde gerçekleştirilen antrenmanın son bölümlerinde sağ ayak bileğine darbe aldığı için tedbir amaçlı çalışmayı yarıda bırakan Alper Potuk, takımdaki yerini aldı. Alper Potuk çalışmaların tamamında yer alırken, gribal enfeksiyon rahatsızlığı bulunan Volkan Demirel ise antrenmanın ilk bölümünde takımla çalıştı. Volkan, antrenmanının devamında ise takımdan ayrı çalıştı. Raul Meireles, Emre Belözoğlu ve Gökhan Gönül ise takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Fenerbahçemiz, Gaziantepspor maçının hazırlıklarını 24 Ekim Perşembe günü Can Bartu Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Saat 18.00’de başlayacak çalışma, basına kapalı gerçekleştirilecek.


PAYLAŞ