Volkan Demirel Logo
05EYLÜL 2011
Hazırlıklar Çift Antrenmanla Sürüyor

Hazırlıklar Çift Antrenmanla Sürüyor

Fenerbahçemiz,  2011-2012 Spor Toto Süper Ligi’nin ilk haftasında Orduspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde basına kapalı yaptığı günün ikinci antrenmanı ile devam etti.

 

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 35 dakika süren antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de hazır bulundu.

 

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncularımız top kapma ve pas çalışmasının ardından dar alanda pas organizasyonları çalıştı. Oyuncularımız antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladı.


Oyuncularımızdan Emre Belözoğlu, Gökhan Gönül ve Recep Niyaz’ın tedavileri tesislerimizde devam ederken,  Milli Takım’da bulunan oyuncularımız Volkan Demirel, Selçuk Şahin, Serdar Kesimal, Miroslav Stoch ve Ümit Milli Takım’da bulunan Gökay Iravul ile The Next Generation Turnuvası’nda mücadele edecek Fenerbahçe U19 Takımımızın kadrosunda yer alan Berk Elitez ile Erten Ersu da antrenmanda yer almadı.

 

Fenerbahçemiz Orduspor maçının hazırlıklarına 6 Eylül  Salı günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla devam edecek. Saat 10.00’da başlayacak antrenman basına kapalı, 18.00’de başlayacak antrenman ise basına açık gerçekleştirilecek. 


PAYLAŞ