Volkan Demirel Logo
05OCAK 2011
Hazırlıklar Sürüyor

Hazırlıklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, ikinci yarı hazırlıklarını akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde basına açık yapılan antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde gerçekleştirilen ve 1 saat 20 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmalarıyla başlayan antrenmanda oyuncularımız 2 gruba ayrılarak çalışmalarını sürdürdüler. Birinci grup, dar alanda top kapma va pas çalışması yaparken, ikinci grup hücum ve defans organizasyonlarıyla antrenmanı tamamladı.  Kalecilerimiz, Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Ertuğrul Taşkıran, Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk eşliğinde takımdan ayrı çalıştılar. Tesislerde tedavisine devam edilen Daniel Güiza ise takımdan ayrı olarak salonda çalışmalarını sürdürdü. 

Takımımız hazırlıklarını 6 Ocak Perşembe günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla devam edecek. Saat 10.30’da başlayacak antrenman basına açık, saat 17.00’de başlayacak antrenman ise basına kapalı tutulacak.


PAYLAŞ

ETİKETLER
HAZIRLIKLAR, SÜRÜYOR