Volkan Demirel Logo
08ŞUBAT 2011
Hazırlıklar Sürüyor

Hazırlıklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında, 14 Şubat Pazartesi günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, bir günlük iznin ardından, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmanla sürdürdü. 

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 40 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından başlayan antrenmanda oyuncularımız 2 grup halinde top kapma ve pas çalışması yaptılar. Pas organizasyonlarının ardından oyuncularımız antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladılar. Kalecilerimiz Serkan Kırıntılı, Ertuğrul Taşkıran, Alper Piliç ile Aykut Kıratlı, Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı çalıştıktan sonra çift kale maçta dönüşümlü olarak görev aldılar. A2 Takımımızda görev alan oyunucularımız; Hasan Erbey, Okan Alkan, Gökay İravul ile Berk Elitez ise antrenmanı rejenarasyon çalışması ile tamamladılar.  Pazar günü yapılan antrenmana soğuk algınlığı rahatsızlığı nedeniyle katılamayan Özer Hurmacı ise bugün takımla birlikte çalışmalara katıldı.

Öte yandan Milli takımlarda bulunan 9 oyuncumuz; Emre Belözoğlu, Gökhan Gönül,Volkan Demirel, Mert Günok,  Mamadou Niang, Issiar Dia, Joseph Yobo, Miroslav Stoch, Andre Santos’un yanı sıra soğuk algınlığı rahatsızlığı bulunan Kaptanımız Alex de Souza antrenmana katılmadı. Uğur Boral ise, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde, ayrı bir programla çalışmalarına devam etti. 

Takımımız, Kayserispor maçının hazırlıklarına, 9 Şubat Çarşamba günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.

PAYLAŞ

ETİKETLER
HAZIRLIKLAR, SÜRÜYOR