Volkan Demirel Logo
14NİSAN 2017
Hazırlıklar Sürüyor

Hazırlıklar Sürüyor

Spor Toto Süper Lig 28. hafta maçında, 23 Nisan Pazar günü saat 19.00'da Türk Telekom Arena’da Galatasaray ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarına bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Dirk Advocaat yönetiminde gerçekleştirilen antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü.  Isınma, koşu ve koordinasyon hareketlerinin ardından oyuncular 2 gruba ayrılarak 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla da tamamladı.

Öte yandan Kaynarca'dan gelen misafilerimiz antrenman öncesi teknik heyet ve oyuncularımızla bir araya geldiler.  Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker ile Hedef 1 Milyon Üye ve Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü üyeleri Teknik Direktörümüz Dirk Advocaat ve kaptan Volkan Demirel'e çiçek ve plaket takdim ettiler. Misafirlerimiz bir süre de antrenmanı izlediler.

Profesyonel Futbol Takımımız, hazırlıklarını 2 günlük iznin ardından 17 Nisan Pazartesi günü Can Bartu Tesislerimizde yapacağı çalışmayla sürdürecek.
 

PAYLAŞ

ETİKETLER
HAZIRLIKLAR, SÜRÜYOR