Volkan Demirel Logo
22MAYIS 2016
Hazırlıklar Sürüyor

Hazırlıklar Sürüyor

Ziraat Türkiye Kupası final maçında Galatasaray ile 26 Mayıs Perşembe günü saat 21.15’te Antalya Stadyumu’nda karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdü.

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimine saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 10 dakika sürdü.

Isınma ve çabukluk çalışmasıyla başlayan antrenmanda oyuncularımız, dar alanda pas organizasyonları yaptı. Dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçla süren antrenman, bireysel çalışmalarla tamamlandı. 

Robin van Persie, Simon Kjaer, Abdoulaye Ba ile ağrıları bulunan Mehmet Topuz, özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü. Rehabilitasyon süreci devam eden Volkan Demirel ise antrenmanda yer almazken, Uygar Mert Zeybek de tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü.

A Milli Takımımızın 22 Mayıs Pazar günü İngiltere'yle deplasmanda oynayacağı hazırlık maçı öncesi EURO 2016 geniş aday kadrosunda yer alan oyuncularımız; Gökhan Gönül, Şener Özbayraklı, Caner Erkin, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Volkan Şen ve Alper Potuk antrenmanda yer almadı.

Takımımız,  Galatasaray maçının hazırlıklarını 23 Mayıs Pazartesi günü saat 10:00’da Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla sürdürecek.

PAYLAŞ

ETİKETLER
HAZIRLIKLAR, SÜRÜYOR