Volkan Demirel Logo
30KASIM 2010
Hazırlıklar Sürüyor

Hazırlıklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 5 Aralık Pazar günü Kardemir Karabükspor ile oynayacağı  maçın hazırlıklarına Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde basına açık yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 17.30’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman istasyon ve koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Pas organizasyonları ile devam eden antrenmanı oyuncularımız dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladılar. Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı çalışmalar yapan kalecilerimiz, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Ertuğrul Taşkıran ve Erten Ersu daha sonra çift kale maçta dönüşümlü olarak görev aldılar.

Antrenmana Almanya’da tedavi süreci devam eden Özer Hurmacı ile sol üst arka adelesinde sertleşme tesipt edilen Volkan Demirel, boyun ağrısı şikayeti olan Joseph Yobo, sol arka alt adelesinde zorlama ve ödem oluşan Issiar Dia ile sol üst adelesinde darbeye bağlı ödem oluşan Gökhan Gönül  katılmadı.Bu oyuncularımızın tedavilerine tesislerde başlanıldı.  A2 Takımımızdan dönen Okan Alkan, Hasan Erbey ile Berk Elitez antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamlarken, Daniel Güiza ise takımdan ayrı çalıştı. 

Takımımız, 1 Aralık Çarşamba günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla Kardemir Karabükspor maçının hazırlıklarına devam edecek. Saat 16.00’da başlayacak antrenman, basın mensuplarına da açık tutulacak.

PAYLAŞ

ETİKETLER
HAZIRLIKLAR, SÜRÜYOR