Volkan Demirel Logo
04NİSAN 2009
İzleyici Rekoru Kırıldı

İzleyici Rekoru Kırıldı

Acun Ilıcalı'nın Show Tv için hazırlayıp sunduğu "Var mısın Yok musun" programının konuğu bu hafta Fenerbahçe Spor Kulübü oldu. Geliri Küçükbakkalköy'deki Türkiye İşitme ve Konuşma Engelliler Rehabilitasyon Vakfı'na bağışlanan yarışmada, kutuları açtıran Brezilyalı oyuncumuz 150 bin TL kazandı.
Profesyonel Futbol takımımızdan Alex, Gökhan Gönül ve Uruguay'dan dün dönen Lugano dışında tüm oyuncularımız ile Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay, Başkanımız Aziz Yıldırım, yöneticilerimiz, şubelerimizden rekor kırmış ve diğer başarılı sporcularımız ile Fenercell gurubu, Fenerium, Fenerbahçe Kart gurubu ve Altyapı ile kulübümüz çalışanları ve taraftarlarımızın katıldığı yarışmaya Fenerbahçe adı adeta damgasını vurdu. Show TV ekranlarında izleyici rekoru kıran " Var mısın Yok musun" programının çekimleri 4 saat sürdü. Ferahevler'de bulunan Metin Oktay tesis'lerinde yapılan çekimlerde tüm katılımcılara Fenerium ürünleri dağıtıldı.

Carlos 3 no'lu kutuyu seçiyor

Acun Ilıcalı ile birlikte tercümanımız Samet Güzel ile sahnedeki yerini alan Brezilyalı oyuncumuz Roberto Carlos yarışmada kullanacağı kendi kutu seçimini aynı zamanda forma numarası olan 3 nolu kutudan yana kullandı. 3 no'lu kutuda ise yarışmacı olarak Deniz Barış bulunuyordu.
Yarışma başladıktan sonra 5-6 kutuyu küçük rakamlarla açmayı başaran oyuncumuza ilk 500 binlik darbe Brezilyalı oyuncumuz Deivid de Souza'dan geldi. Acun Ilıcalı'nın " Var mısın, yok musun" sorusuna "Yokum" diye Türkçe cevap veren Roberto Carlos'un seçtiği kutulardan Volkan Demirel, Selçuk, Can Arat'da 500 binlik kutular açtılar. Uydu bağlantısı ile Brezilya'da Sao Paulo şehrine bağlanılan programda Roberto Carlos'un babası ile canlı bağlantı kuruldu. Carlos'un Brezilya'da yaşadığı ev izleyicilere tanıtıldı.  Zaman zaman başkanımız , zaman zaman'da Teknik Direktörümüz Luis Aragones'in Acun Ilıcalı ile karşılıklı diyalogları ile devam eden programda Asbaşkanlarımızdan Ali Koç yeni hizmete giren Fenercell projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkanımız konuşuyor

Programda açılan kutulardan bir müddet sonra Hamdi bey'in teklifi 100 bin liraya çıkınca Acun Ilıcalı taraftarlara ve başkanımız Aziz Yıldırım ile Teknik Direktörümüz Aragones'e  Carlos'un devam edip etmemesi konusunu sordu. Aragones devam etsin derken, başkanımız Aziz Yıldırım 100 bin TL'yi "ben olsam kabul ederdim". dedi. Başkanımızın bu sözlerinden kısa bir süre  sonra son 500 bin liralık kutu da oyuncumuz Can Arat tarafından açıldı.Yarışmadan gelecek paranın çok önemli olmadığını belirten başkanımız Aziz Yıldırım Küçükbakkalköy'deki Türkiye İşitme ve Konuşma Engelliler Rehabilitasyon Vakfı'na bağışlanacak bedelin yarışmadan para kazanılmasa dahi yine de bağışta bulunulacağını, Fenerbahçe Spor Kulübünün 100 yılı aşkın tarihi boyunca bütün sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü katılımcı olduğunu ve kulüp olarak bundan sonra da her zaman üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye devam edeceklerini açıkladı.
Roberto Carlos'un oyuncularımızla yaptığı kısa anektodlar ve Acun Ilıcalı'nın sempatik sorularıyla devam eden yarışmaya canlı olarak Cem Yılmaz'da uydu bağlantısı ile katıldı. Ekranda kendi kutusunu gösteren Cem Yılmaz kapağı açtığında para yerine Ronaldinho yazısı vardı.

Son iki kutuya kaldı

Tüm 500 bin liralık kutular açıldıktan sonra 40 bin ve 250 bin iralık kutular Carlos'un seçimine kalmadan önce Hamdi bey 100 bin liralık yeni bir teklifte bulundu. Carlos önünde duran kutunun oyuncumuz Emre'nin önündeki son kutuyla değiştirilmesini talep ederken, Acun Ilıcalı bugüne kadar böyle bir uygulamanın söz konusu olmadığını Carlos'un önündeki kutuyu açması gerektiğini söyledi. Bu kez Carlos Hamdi Bey'den daha farklı bir teklif beklediklerini söyleyerek, sonunda 150 bin TL'yi  Hamdi Bey'den kopartmayı başardı. Acun Ilıcalı'nın 150 bin TL'ye varmısın yokmusun sorusuna " Varım" cevabı veren Roberto Carlos'un yarışma bittikten sonra önünde duran 3 no'lu kutusundan 40 bin TL çıktı. 

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI


PAYLAŞ

ETİKETLER
İZLEYİCİ, REKORU, KIRILDI