Volkan Demirel Logo
09MART 2011
Kar Yağışı Altında Çalıştılar

Kar Yağışı Altında Çalıştılar

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında, 13 Mart Pazar günü sahasında Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, akşam saatlerine Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde, kar yağışı altında gerçekleştirdiği antrenmanla başladı.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 16.00’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda yapılan pas çalışmasıyla devam etti. Antrenman yine dar alanda yapılan 4 minyatür kaleli maçla sona erdi. Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk eşliğinde takımdan ayrı çalışmalar yapan kalecilerimiz Volkan Demirel, Mert Günok ve Serkan Kırıntılı, minyatür kale maçta oyuncu olarak görev aldı.

Tedavisi süren Selçuk Şahin, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde, tesislerde Alter G isimli alette ve sahada yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Yine tedavisi süren Gökhan Gönül, sağ dizinde ağrıları bulunan Mamadou Niang, halsizlik hisseden ve genel ağrıları bulunan Alex de Souza ve sağ kalça kemiğinde ağrıları bulunan Hasan Erbey antrenmana çıkmadı. Bu oyuncularımız, tesislerde kendilerine verilen programlar çerçevesinde tedavi ve çalışmalarını sürdürdü. Dünkü A2 maçında görev alan Ertuğrul Taşkıran, bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. U19 Milli Takımında bulunan oyuncularımız Gökay Iravul, Okan Alkan ve Berk Elitez de antrenmanda yer almadı.

Antrenman Dereağzı’nda

Fenerbahçemiz, Konyaspor maçı hazırlıklarına, 10 Mart Perşembe günü Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 16.00’da başlayacak antrenman, basın mensuplarına da açık tutulacak.


PAYLAŞ