Volkan Demirel Logo
06MAYIS 2011
Kdç Karabükspor Maçının Hazırlıkları Tamamlandı

Kdç Karabükspor Maçının Hazırlıkları Tamamlandı

Fenerbahçemiz, KDÇ Karabükspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını, akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde basına kapalı yaptığı antrenmanla tamamladı. Tesislerimize gelen Başkanımız Aziz Yıldırım ile Asbaşkanlarımızdan Murat Özaydınlı ve Şekip Mosturoğlu antrenmanın bir bölümünü takip etti. 

 

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat  20 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

 

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Antrenman, dar alanda yapılan taktik ağırlıklı çift kale maçla sona erdi. Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk eşliğinde takımdan ayrı çalışmalar yapan kalecilerimiz Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Ertuğrul Taşkıran, çift kalede dönüşümlü olarak görev aldı.

 

Tedavisine devam edilen Issiar Dia Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde sahada yaptığı çalışma ile antrenmanı tamamlarken, bu oyuncu dışındaki tüm oyuncularımız çalışmaların tamamında yer aldı.

 

KDÇ Karabükspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, 7 Mayıs Cumartesi günü sabah saatlerinde karayolu ile Karabük’e hareket edecek.


PAYLAŞ