Volkan Demirel Logo
25EKİM 2011
Mehmet Topuz Takımla Çalıştı

Mehmet Topuz Takımla Çalıştı

Fenerbahçemiz, Beşiktaş ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün akşam saatlerinde yaptığı ve sadece ilk 30 dakikası basına açık tutulan antrenmanla devam etti. İyileşen Mehmet Topuz,  antrenmanın tamamında, takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman 2 ayrı grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçlarla noktalandı.

Dia Fransa’ya gitti

Fransa’ya giden Issiar Dia antrenmanda yer almadı. Bağırsak enfeksiyonu geçiren ve bugün Universal Hastaneler Grubuna bağlı olan Universal Çamlıca Hastanesi’nde serum tedavisi gören Selçuk Şahin de dinlendirildiği için çalışmaya katılmadı. Sağ kasık bölgesinde ağrı hisseden Joseph Yobo da tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkmadı. Yobo, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Serdar Kesimal ve Serkan Kırıntılı, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla antrenmanı noktaladı. Volkan Demirel, Dolu Arslan eşlğinde bir süre koşu yaptıktan sonra, Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk ile birlikte hafif bir çalışma gerçekleştirdi. Dünkü A2 maçında görev alan oyuncularımızdan Gökay İravul ve Hasan Erbey, rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Gelecek Nesil Turnuvası’nda, 26 Ekim Çarşamba günü, Maltepe Stadı’nda İngiliz ekibi Aston Villa ile karşı karşıya gelecek Fenerbahçe U19 Takımımızın kadrosunda yer alan Berk Elitez ve Recep Niyaz da antrenmanda yer almadı.

Beşiktaş maçı hazırlıkları, 26 Ekim Çarşamba günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak Saat 18.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına kapalı tutulacak. Takımımız, bu çalışmanın ardından tesislerde kampa girecek.


PAYLAŞ

ETİKETLER
MEHMET, TOPUZ, TAKIMLA, ÇALIŞTI