Volkan Demirel Logo
17AĞUSTOS 2009
Neşeli Antrenman

Neşeli Antrenman

Sivasspor'u dün Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 3-0 mağlup ederek ligin ikinci haftasını da galibiyetle kapatan Fenerbahçemiz, FC Sion maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Fenerbahçe Samandıra Can Bartu Kamp Merkezi'nde saat 11.00'de basına açık olarak gerçekleştirilen antrenman bir saat 30 dakika sürdü.

İdman, konferans salonunda 25 dakikalık bir toplantı ile başladı. Toplantıda dünkü karşılaşmanın değerlendirmesi ve önümüzdeki maç ile ilgili bilgiler verildi.

Takımımız bu toplantının ardından sahaya indi. Roland Koch'un motivasyon dolu konuşması ile moral depolayan oyuncularımız ilk olarak Fenerbahçemizle 4 yıllık sözleşme imzalayan Diego Lugano'ya geleneksel "Hoş geldin" kutlaması yaptı. Daha sonra bugün doğum günü olan ve 29 yaşına giren İspanyol oyuncumuz Daniel Güiza için bir kutlama yapıldı. Güiza'ya da diğer oyuncularımıza olduğu gibi bir kupa hediye edildi. Güiza'nın doğum günü kutlamasının ardından ise teknik ekibimiz tarafından Sivasspor maçının adamı olarak Volkan Demirel seçildi. Volkan, Roland Koch ve yardımcı antrenörümüz Ayhan Tumani tarafından eller üzerinde taşındı. Neşeli anlara sahne olan idmanda Roland Koch antrenmana başlamadan önce tüm oyuncularımıza şeker dağıttı.

Bu eğlenceli anların ardından takımımız iki gruba ayrıldı. Dünkü maçta görev alan oyuncularımız Roland Koch yönetiminde bir yenilenme çalışması yaparken diğer futbolcularımız Ayhan Tumani yönetiminde düz koşu ve uzun süren bir istasyon çalışması yaptı. Sivasspor maçında forma giyen oyuncularımız daha sonra tesislere geçerek masaj ve tedavi yaptırdı. Ayhan Tumani yönetimindeki ekip ise idmanı esneme hareketleriyle sonlandırdı. Lugano da bu grupla birlikte çalıştı.

Antrenmanda Edu takımdan ayrı düz koşu yaptı. Christoph Daum'dan izin alan Baroni idmana katılmadı. Selçuk, Deivid, Mehmet Topuz ise salonda çalıştı. Dünkü karşılaşmada sol arka adalesinde yırtık oluşan Alex'in ise tedavisine devam edildi.

Takımımız Sion maçı hazırlıklarına yarın saat 18.00'de yapacağı idman ile devam edecek.

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

 


PAYLAŞ

ETİKETLER
NEŞELİ, ANTRENMAN