Volkan Demirel Logo
05HAZİRAN 2012
Reto Ziegler İsviçre Derneğimizin İmza Gününe Katıldı

Reto Ziegler İsviçre Derneğimizin İmza Gününe Katıldı

İsviçreli oyuncumuz Reto Ziegler, İsviçre Fenerbahçeliler Derneğimizin imza günü etkinliğinde dernek üyeleri ile bir araya geldi, taraftarlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

İsviçre Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu adına başkan Şansal Çağlar, Reto Ziegler’e üzerinde Almanca ’Seninle gurur duyuyoruz’ yazılı bir plaket verdi. Taraftarların sorularını yanıtlayan Reto Ziegler, Türkiye’ de ve Fenerbahçe’ de çok mutlu olduğunu belirterek, "Yaşananlarla, bilinmezliklerle Aykut Kocaman’ın önderliğinde, her maça Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım için çıktık. Takım arkadaşlığını pekiştirerek şampiyonluk şansını son maça taşıdık. Ne yazık ki son maçta golü bulamadık. Buna rağmen 29 yıl sonra kazanılan Türkiye Kupası ile teselli bulduk" diye konuştu.

Galatasaray maçında attığı golle ilgili bir soruya, "Golü attıktan sonra yapmış olduğum hareket, o an damarlarımda akan kanın sarı lacivert olduğunu hissetmemden kaynaklandı" diyen Ziegler, "Çok büyük bir aileyiz. Herkes en iyisini verdi.Volkan Demirel, Avrupa’nın en iyi kalecisi. Lefter’ in tabutunu gururla taşıdım. Transferim öncesi, İsviçre dernek yöneticilerinin bana Fenerbahçe ve Türkiye hakkında söylediklerini, formayı giyince daha iyi gördüm ve formanın ağırlığını hissettim. Muhteşem taraftarın her türlü ortamda müthiş desteği kelimelerle anlatılmaz. Fenerbahçe’de çok mutluyum. Türkiye’ de kalmak istiyorum. Umarım Juventus ile görüşmeler olumlu geçer ve Şampiyonlar Ligi’nde Fenerbahçe forması giyerek taraftarımızın beklentilerine cevap veririm" şeklinde ifadeler kullandı.

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI


PAYLAŞ