Volkan Demirel Logo
09OCAK 2013
Sabah Antrenmanından Notlar

Sabah Antrenmanından Notlar

Sezonun ikinci yarısı öncesi Antalya’da kamp yapan Fenerbahçemiz, konakladığı otelin sahasında, basına kapalı olarak gerçekleştirdiği günün ilk antrenmanıyla hazırlıklarını sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde, Sentido Zeynep Golf Hotels’in sahasında yapılan antrenman, saat 10.30’da başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Dün akşamki KRC Genk maçında 45 dakikadan fazla görev alan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmalarıyla başladıkları antrenmanı dar alanda yapılan pas organizasyonları ile sürdürdü. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçlarla noktalandı. Zürih’ten bugün sabaha karşı 04.00’te dönen Miroslav Stoch, antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Dün akşamki Genk maçında kısa süreli bir baygınlık geçiren, ardından Antalya Medical Park Hastanesi’nde tomografisi çekilip tetkikleri yapıldıktan sonra taburcu edilen Mehmet Topal, tedbir amaçlı olarak bugünkü antrenmana çıkmadı. Grip olan ve tedavisine başlanan Volkan Demirel de antrenmanda yer almadı. Sağ arka üst adalesinde sertleşme bulunan ve kontrolden geçtiği Antalya Medical Park Hastanesi’nde, bu bölgesinde ödem tespit edilen Milos Krasic, Kondisyonerimiz Alper Aşçı eşliğinde takımdan ayrı olarak çalıştı. Sol ayak bileğinde sakatlığı bulunan Sezer Öztürk de antrenmanda yer almadı; tedavi ve çalışmalarını otelde sürdürdü.

Fenerbahçemiz, günün ikinci antrenmanını da konakladığı otelin sahasında yapacak. Saat 18.00’de başlayacak bu çalışma, basın mensuplarına açık tutulacak.

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

 


PAYLAŞ

ETİKETLER
SABAH, ANTRENMANINDAN, NOTLAR