Volkan Demirel Logo
18EKİM 2011
Samsunspor Maçı Hazırlıkları Başladı

Samsunspor Maçı Hazırlıkları Başladı

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında, 23 Ekim Pazar günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Samsunspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren basına kapalı antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Mersin İdmanyurdu maçında görev alan oyuncularımız bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmana, 5’e 2 top kapma ve pa çalışmasıyla devam etti. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, antrenman 4 minyatür kaleli maçla sona erdi.

Tedavilerine devam edilen oyuncularımız, Volkan Demirel, Mehmet Topuz ve Serkan Kırıntılı antrenmana çıkmadı. Bu oyuncularımız, çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Sol dizinde ağrıları bulunan Gökay İravul ile sağ kasığında ağrıları bulunan Berk Elitez, takımdan ayrı yaptıkları düz koşuyla antrenmanı tamamladı. Serdar Kesimal ise Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı olarak yaptığı çalışmalarla antrenmanı noktaladı. Bu arada A2 Takımımızla Eskişehir’e giden Recep Niyaz da antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçemiz 19 Ekim Çarşamba gününü izinli olarak geçirdikten sonra Samsunspor maçı hazırlıklarına 20 Ekim Perşembe günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla devam edecek. Perşembe günü saat 10.30’da başlayacak antrenman basına kapalı, saat 18.00’de başlayacak antrenman ise basına açık gerçekleştirilecek.

 

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI


PAYLAŞ