Volkan Demirel Logo
10AĞUSTOS 2012
Süper Kupa Hazırlıkları Sürüyor

Süper Kupa Hazırlıkları Sürüyor

Fenerbahçemiz, TFF Süper Kupa’da 12 Ağustos Pazar günü Erzurum’da Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri’nde bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Antrenman öncesinde futbolcularımızla bir toplantı yapan Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, FC Vaslui karşısındaki iyi futbol ve alınan farklı galibiyet için oyuncularını tebrik ederken, şu ifadelere yer verdi: "Büyük takım refleksi gösterdik, bu çok önemliydi. Şimdi çok kritik bir dönem giriyoruz. 21 günde 7 maç oynayacağız. Süper Kupa, Süper Lig ve Avrupa maçları; yoğun bir maç programı bizi bekliyor. Hepinizden bugüne kadar olduğu gibi antrenmanlara yüksek katılım bekliyoruz. Aklınızı ve kalbinizi takıma verin. Bu süre içinde kendinize çok dikkat edin."

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.30’da başlayan ve 1 saat 45 dakika süren antrenmanın ilk 30 dakikası basına açık gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma  çalışmasıyla başlayan antrenman, 5 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı. Kalecilerimiz Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Erten Ersu kaleci antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı çalışırken, omuzundaki ağrılar nedeniyle Gökhan Gönül ise antrenmanı Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan ile yaptığı çalışmalarla tamamladı. Öte yandan Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’ne gelen Asbaşkanımız Ali Yıldırım antrenmanı izledi.

Fenerbahçemiz, Süper Kupa hazırlıklarına 11 Ağustos Cumartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Antrenman saat 11.00’de başlayacak ve basın mensuplarına kapalı tutulacak.

Takımımız yapacağı bu antrenmanın ardından saat 14.00’te özel bir uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan, TFF Süper Kupa’nın oynanacağı şehir olan Erzurum’a gidecek.


PAYLAŞ