Volkan Demirel Logo
11MAYIS 2012
Takımımız Kampa Girdi

Takımımız Kampa Girdi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu 6. ve son hafta mücadelesinde, 12 Mayıs Cumartesi günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman basına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 4 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Tedavi süreçleri tamamlanan Volkan Demirel, Gökhan Gönül ve Serkan Kırıntılı’nın yer aldığı antrenmanda, Alex de Souza ile Moussa Sow ise 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından takımdan ayrılarak, antrenmanı Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde yaptıkları çalışmalarla tamamladı.

Akşam saatlerinde yapılan antrenmanla Galatasaray maçının hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, tesislerimizde kampa girerek, maç saatini beklemeye başladı.


PAYLAŞ

ETİKETLER
TAKIMIMIZ, KAMPA, GİRDİ