Volkan Demirel Logo
17ARALIK 2010
Takımımız Kampa Girdi

Takımımız Kampa Girdi

Takımımız, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde akşam saatlerinde basına kapalı yaptığı antrenmanla Sivasspor maçının hazırlıklarını tamamladı ve tesislerde kampa girdi.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 17.00’de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu, koordinasyon ve istasyon çalışmalarıyla başlayan antrenmanı oyuncularımız 3’erli gruplar halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Oyuncularımız antrenmanı bireysel ve taktiksel çalışmalarla tamamladılar. Kalecilerimiz Volkan Demirel, Mert Günok ve  Serkan Kırıntılı kaleci antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı çalıştı.

Antrenmana, gribal enfeksiyon  rahatsızlığı bulunan Emre Belözoğlu, sol dizindeki ağrısı devam eden Fabio Bilica, sağ kaburga bölgesinde ağrısı devam eden Ertuğrul Taşkıran ve bir süre önce sol ayak başparmağından bir operasyon geçiren Gökhan Ünal katılmadı. Bu oyuncularımız tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Özer Hurmacı  ile  Kazım Kazım ise, bireysel oyuncu antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı çalıştılar. Ülkesi İspanya’da kontrolden geçen Daniel Güiza da antrenmanda yer almadı
 
Bu antrenmanla Sivasspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde kampa girdi.

PAYLAŞ

ETİKETLER
TAKIMIMIZ, KAMPA, GİRDİ