Volkan Demirel Logo
12EYLÜL 2011
Volkan: ‘Başkanımızın Gözü Arkada Kalmasın’

Volkan: ‘Başkanımızın Gözü Arkada Kalmasın’

Fenerbahçemizin Orduspor ile oynadığı ve 1-0 kazandığı ligin ilk hafta maçının ardından kalecimiz Volkan Demirel açıklamalarda bulundu. Volkan yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bugün önemli olan 3 puanla lige başlamaktı. Bir golle de olsa bunu başardığımız için mutluyuz. Biz bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Orduspor'u da tebrik etmek lazım. Bütün arkadaşlara başarılar diliyorum, hayırlı olsun. İyi takım kurmuşlar, iyi de mücadele ettiler. Biz ise serimize devam ediyoruz, sezon sonuna kadar inanıyorum ki en az kayıpla giderek, inşallah mutlu sona ulaşacağız. Çünkü bu sene geçtiğimiz bütün senelerden daha önemli. İnşallah bu sene alnımız akıyla şampiyonluk yolunda ilerleyerek kupaya ulaşmak için savaşmaya çalışacağız."

Volkan Demirel, açıklamasında taraftarlarımızın bu maçta yer almalarını çok istediklerini dile getirdi ve taraftarımızla ilgili olarak "Keşke bugün taraftarımız da olsaydı. Diliyoruz ki ilerleyen haftalarda bir daha ayrılmayacağız. Onlar da umarım bunu anlamışlardır. Onlarsız stat bomboş, galip geliyorsunuz sevinemiyorsunuz. Onların bize, bizim de onlara ihtiyacımız var. Bizi 90 dakika desteklesinler, biz de onları sevindirmek için sahada her şeyi yapacağız. Onlardan tek istediğimiz bu tip basit hatalarla bizi artık yalnız bırakmasınlar. Hepimiz sinirliyiz, hepimiz kederliyiz ama tepkimizi desteğimizle verelim, sahaya gitmeyelim. Tepkimizi koyalım ama bir daha ne onlar ne de biz bu durumu yaşamayalım" diye konuştu.

Volkan son olarak da Başkanımız Aziz Yıldırım'a seslenerek, "Ayrıca bir mesaj daha vermek istiyorum; başkanımıza söylüyorum; gözü arkada kalmasın. Biz onun evlatlarıyız. Biz onu başkanımız gibi görmüyoruz. Biz onun evlatlarıyız ve bize bıraktığı Fenerbahçe'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ