Volkan Demirel Logo
02NİSAN 2018
Volkan Demirel:

Volkan Demirel: "Bu Çok Büyük Onur Ve Gurur"

Profesyonel Futbol Takımımızın Kaptanı Volkan Demirel, sarı lacivertli formayla 500. maçına çıktı. Kayserispor karşısında kaleyi koruyan Kaptan,  5. kez "dalya" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Volkan, “500 defa da, 5 kere de, 5 dakika da giyseniz, bu forma çok kutsal bir forma. Bu şansı bana verenlere çok teşekkür ediyorum. Bana sahip çıkan yönetimime, hocalarıma, taraftarlara çok teşekkür ederim. Bu çok büyük onur ve gurur.  Sağlığım elverdiği sürece elimden geleni yapmak isterim ve yapacağım için de söz veriyorum. Liderle puan farkımız fazla gibi gözüküyor. Maçtan önce 8 tane maçımız kaldığını ve hepsini kazanmak istediğimiz söyledik. Güzel bir galibiyet oldu. Averaj olarak güzel bir sonuç. Şu anda küçük hesap olabilir ama ilerleyen zamanda işimize yarayabilir. Biz elimizden geleni yapacağız ve önümüze bakacağız. Bekleyeceğiz. Umudumuz bu şekilde." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe tarihinde en fazla forma giyen ikinci futbolcu unvanını elinde bulunduran başarılı kaleci Volkan Demirel, Süper Lig'de 377, Avrupa kupalarında 86, Türkiye Kupası'nda 34, TFF Süper Kupa'da da 3 kez kaleyi korudu.
 

PAYLAŞ