Volkan Demirel Logo
02KASIM 2014
Volkan Demirel:

Volkan Demirel: "Güzel Bir Galibiyetle Haftayı Bitirdik"

Beşiktaş maçının ardından yayıncı kuruluşa konuşan kaptanlarımızdan Volkan Demirel, şu ifadeleri kullandı: “Güzel bir maç oldu. Türkiye'nin 2 tane en takımına yakışır. Herkes onları konuşuyor, bizi kötülüyordu. Sonuçta iki takım da kazanmak istiyordu, neticesinde kötü Fenerbahçe bugün çıktı galip geldi. Beşiktaş 10 kişi kalmasına rağmen, iyi geldi. Güzel bir galibiyetle haftayı bitirdik.

Şampiyon olmak da önemli, ama ben kendi adıma konuşuyorum. Hiçbir menfaatim yok Fenerbahçe'den. Amacımız Fenerbahçe taraftarını sevindirmek. Bu takıma sahip çıkılsın. Yarın ben de gideceğim buradan, ancak burada olanları söylemeyeceğim. Her şey benimle mezara gider. Ben buradan, fazla detaya girmek istemiyorum. Anlatacak çok şey var da, zamanı gelince anlatacağım. Amacımız ailemizi, çocuğumuzu yanımıza alıp bir dışarı çıkıp yemek yemek. Arkadaşlarla bu hafta bir organizasyon yaptık, ailemizden fedakarlık ederek. Taraftarlarımız da, yirminci, otuzuncu dakikada farklı tezahüratlarla farklı şeylere çekmesin olayı. Biraz beklesinler. Ama menfaatimiz yok, kimse bunu unutmasın.

Lider olmak tabii ki önemli, eleştirilmek de futbolda var. Yarın bir gün yine takım arkadaşlarım ıslıklanır, farklı yerlerin, isimlerin tezahüratları yapılır. Bu takıma güvensinler."
 

PAYLAŞ