Volkan Demirel Logo
31MART 2013
Volkan Demirel:

Volkan Demirel: "Kazanmaktan Başka Çaremiz Yoktu"

Kalecimiz Volkan Demirel, Akhisar karşısındaki başarılı oyunu bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerini belirterek, kazanmaktan başka bir yolun  olmadığını da vurguladı.

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor karşısında alınan galibiyeti yayıncı kuruluşa değerlendiren Volkan Demirel, “Uzun bir aradan sonra, kazanmaktan başka çaremiz yoktu. Akhisar'ın da durumu belli. Puana ihtiyaçları vardı. Sahaya çıktık ve kendimizden emin bir şekilde 2 gol attık, daha fazla da olabilirdi. Bu bir adaptasyon maçıydı. Kazandık, inşallah bu performansımızı sürdüreceğiz ve sezon sonunda nerede olacağımıza bakacağız” dedi.

Son dönemde yazılı ve görsel medyada hakkında çıkan “mutsuz” haberlerine ilişkin de bir açıklama yapan başarılı kaleci, "Moralim bozuk değil. Uzun süredir hiç röportaj yapmıyorum, insanlar sadece sahadaki duruşumla ve halimle gördüğü için böyle düşünmüş olabilir. Röportaj yapmaya devam edeceğim, insanlar da gülen yüzümü görecek. Hiçbir zaman mutsuz değilim. İnsanlar, mutsuz olduğumu ve moralimin bozuk olduğunu düşünmüş olabilir” şeklinde konuştu.

Hatalardan her zaman için ders çıkarmaya çalıştığını ve Fenerbahçe kalesini en iyi şekilde korumak için elinden geleni yaptığını, yapacağı belirten Volkan Demirel, “Volkan'ın bir şeyi yok, kalecileri her yediği gol eleştirebilir. Hatalarım da var, her yenilen golden sonra bir ders çıkarmak lazım. Ben kendimi bildikten sonra kimin ne dediği beni ilgilendirmiyor. Hatalar olacak, önce de olmuştur. Bunlara takılmamak lazım. Ben elimden geleni yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim” diye konuştu.

Fenerbahçe’ye gönülden de bağlı olduğunun altını çizen başarılı kaleci, “Benim için sözleşme, imzalı bir kağıt parçası. Ben gönülden Fenerbahçe'ye bağlıyım ömür boyu. Sıkıntı yok benim için” diyerek sözlerini noktaladı.

PAYLAŞ