Volkan Demirel Logo
03TEMMUZ 2012
Yeni Sezonun 2. Antrenmanı Yapıldı

Yeni Sezonun 2. Antrenmanı Yapıldı

Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıklarına akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı günün ikinci antrenmanı ile devam etti.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman koordinasyon çalışması ile devam etti. Daha sonra 2 gruba ayrılan oyuncularımız, top kapma ve pas çalışmasının ardından antrenmanı 6 minyatür kalede yaptıkları maçlarla tamamladı.

Henri Bienvenu antrenmanda
Sabah saatlerinde yapılan sezonun ilk antrenmanında izinli olduğu için yer almayan Kamerunlu oyuncumuz Henri Bienvenu, akşam saatlerinde yapılan çalışmada takımdaki yerini aldı. Antrenmana izinli olan Dirk Kuyt, Volkan Demirel ve Bekir İrtegün ise katılmadı. 

Öte yandan Profesyonel Futbol Takımımızda ikinci grup, 4 Temmuz Çarşamba günü sabah saatlerinde Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçecek. Ardından ise kafilemiz öğlen saatlerinde hazırlık kampı çalışmaları için, Düzce’deki Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’ne hareket edecek.

14 Temmuz tarihine kadar Topuk Yaylası’nda kamp yapacak olan Takımımız, bir günlük iznin ardından 16 Temmuz Pazartesi günü, 11 gün sürecek hazırlık maçları dönemi için, Avusturya’nın başkenti Viyana’ya hareket edecek.

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI 


PAYLAŞ

ETİKETLER
YENİ, SEZONUN, 2., ANTRENMANI, YAPILDI