Volkan Demirel Logo
18KASIM 2017
Yöneticilerimiz İle Profesyonel Futbol Takımımız Yemekte Bir Araya Geldi

Yöneticilerimiz İle Profesyonel Futbol Takımımız Yemekte Bir Araya Geldi

Yöneticilerimiz ile Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncuları, teknik ve idari kadrosu öğle yemeğinde bir araya geldi.

Asbaşkanlarımızdan Ali Yıldırım ile Önder Fırat’ın da yer aldığı, keyifli ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte Takımımız, Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 12. haftasında 19 Kasım Pazar günü oynanacak Demir Grup Sivasspor maçı öncesi moral depoladı.

Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalar yapan kaptan Volkan Demirel, birlikteliği pekiştirmek için böyle bir yemeğe ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Taraftarlarımıza çağrıda bulunan Kaptan, “Yarın tüm seyircimizi stadımıza bekliyoruz. Tek takım Fenerbahçe ise, bizi mutlu eden yer burası ise hep beraber destek vermeliyiz. Onlar varken biz daha güçlüyüz. Evet, onları üzüyoruz, istedikleri gibi oynayamıyoruz ama bu durumdan hep birlikte çıkabiliriz. Taraftarıyla, futbolcusuyla, yöneticisiyle, hocasıyla el ele verip hep birlikte çıkarız. Daha önce bunları aşmış bir camiayız. Bunu yapabilecek kapasiteye sahip futbolcu grubuna sahibiz” dedi.

Yarın oynanacak Demir Grup Sivasspor maçını da değerlendiren Volkan, “Rakibin kim olduğu önemli değil, bizim durumumuz önemli. Rakibimize saygı duyuyoruz. Onların hakkında en iyi analizi yaptık. Sahaya çıkıp elimizden gelenin en iyisini yaparak 3 puanı almamız gerektiğini biliyoruz” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ