Volkan Demirel Logo
04TEMMUZ 2013
Akşam Antrenmanından Notlar

Akşam Antrenmanından Notlar

Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı günün ikinci antrenmanı ile sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 18.30’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, kuvvet çalışması ile devam etti. Sonrasında 2 gruba ayrılan oyuncularımız, top kapma ve pas çalışmasının ardından tempolu koşu ile antrenmanı tamamladı.

Kalecilerimiz Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Hasan Hüseyin Akınay, Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk eşliğinde, takımdan ayrı yaptıkları çalışma ile antrenmanı tamamladı.

Sağ omzunda ağrıları bulunan Berkaycan Değirmencioğlu ile izinli olan Dirk Kuyt, Raul Meireles, Moussa Sow, Bruno Alves, Salih Uçan ve Recep Niyaz’ın yanı sıra tedavisi süren Gökhan Gönül antrenmanda yer almadı. Erten Ersu, takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı..

Profesyonel Futbol Takımımız, yeni sezon hazırlıklarını 5 Temmuz Cuma günü yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Saat 10.00’da başlayacak antrenman basına kapalı, saat 18.30’da başlayacak çalışmanın ise 30 dakikası basına açık gerçekleştirilecek…


PAYLAŞ