Volkan Demirel Logo
01TEMMUZ 2013
Profesyonel Futbol Takımımız Günü Çift Antrenmanla Tamamladı

Profesyonel Futbol Takımımız Günü Çift Antrenmanla Tamamladı

Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı günün ikinci antrenmanı ile sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 19.00’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, toplu ve topsuz yapılan çalışmalarla tamamlandı.  Kalecilerimiz; Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Hasan Hüseyin Akınay ise kaleci antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Mehmet Topuz antrenmanda
Sabah saatlerinde yapılan antrenmanda, soğuk algınlığı rahatsızlığı nedeniyle yer alamayan Mehmet Topuz, akşam antrenmanında takımdaki yerini aldı.

Geçen sezonun ardından bir ameliyat geçiren Gökhan Gönül ile sezonun tamamlanmasının hemen ardından ülkelerinin milli takımlarına giden oyuncularımızdan Dirk Kuyt, Raul Meireles, Moussa Sow ve yeni transferimiz Bruno Alves  antrenmana katılmadı. Bu oyuncularımız 11 Temmuz’dan itibaren çalışmalara başlayacak. Öte yandan 20 Yaş Altı Milli Takımı’nda bulunan Salih Uçan ile 19 Yaş Altı Milli Takımı ile 17. Akdeniz Oyunları’nda mücadele eden Recep Niyaz, çalışmada yer almayan diğer oyuncularımızdı. Kalecilerimizden Erten Ersu ise takımdan ayrı çalıştı.

Takımımız yeni sezon hazırlıklarını, 2 Temmuz Salı günü; saat 10.30 ve 19.00’da başlayacak antrenmanlarla sürdürecek. Sabah saatlerinde yapılacak antrenmanın 30 dakikası basına açık gerçekleştirilecek.


PAYLAŞ