Volkan Demirel Logo
12EKİM 2012
Hazırlıklar Sürüyor

Hazırlıklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Bursaspor maçı hazırlıklarına, bugün sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı günün ilk antrenmanıyla devam etti.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman, saat 10.00 başladı ve 1 saat 35 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 2 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, dar alanda yapılan pas organizasyonlarıyla sona erdi. Antrenmanın ikinci bölümünde, sol arka adalesinde zorlama hisseden Serkan Kırıntılı, tedbir amaçlı çalışmayı yarım bıraktı.

A Milli Takımımızın kadrosunda bulunan oyuncularımız Volkan Demirel, Bekir İrtegün, Caner Erkin, Egemen Korkmaz, Mert Günok, Gökhan Gönül, Hasan Ali Kaldırım ve Mehmet Topal, A2 Milli Takımımızın kadrosuna çağrılan Özgür Çek, U19 Milli Takımımızın kadrosunda bulunan oyuncumuz Recep Niyaz ile milli takımlarında bulunan oyuncularımız Moussa Sow, Dirk Kuyt, Raul Meireles ve Miroslav Stoch antrenmanda yer almadı. Sakatlığı süren Joseph Yobo, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

Bursaspor maçı hazırlıkları, bugün yapılacak günün ikinci antrenmanıyla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman basına kapalı gerçekleştirilecek.


PAYLAŞ

ETİKETLER
HAZIRLIKLAR, SÜRÜYOR