Volkan Demirel Logo
28MART 2013
Takımımız Akhisar Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor

Takımımız Akhisar Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor

Spor Toto Süper Lig’in 27.haftasında, 31 Mart Pazar günü saat 19.00’da Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde basına açık gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan antrenman, 1 saat 30 dakika sürdü.

Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda 6 minyatür kaleden oluşan maçla devam etti. Dar alanda yapılan çift kale maçın ardından bireysel çalışmalarla antrenman tamamlandı. Kalecilerimiz Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve Erten Ersu, antrenmanın ilk bölümünde Kaleci Antrenörümüz Murat Öztürk ile takımdan ayrı çalışırken, antrenmanın ikinci bölümündeyse çift kale maçta dönüşümlü olarak görev aldılar.

Günü izinli geçiren Gökhan Gönül ile Fenerbahçe A2 Takımımızın bugün Kocaelispor ile oynadığı karşılaşmada görev alan oyuncularımızdan Recep Niyaz ile Beykan Şimşek antrenmana katılmazken, oyuncularımızdan Emre Belözoğlu, Mehmet Topal ve Salih Uçan’ın ise tedavilerine devam edildi.

Fenerbahçemiz, Lig’de Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını 29 Mart Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.


PAYLAŞ