Volkan Demirel Logo
12MART 2011
Takımımız Kampa Girdi

Takımımız Kampa Girdi

Fenerbahçemiz Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde basına kapalı yaptığı antrenmanla tamamlayarak, tesislerimizde kampa girdi. 

 

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 17.00’de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

 

Koşu, ısınma ve koordinasyon çalışması ile başlayan antrenman 3 grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışması ile devam etti. Oyuncularımız antrenmanı  taktiksel ve bireysel çalışmalar ile tamamladılar.

 

Selçuk, Mehmet ve Volkan takımla çalıştı

Bir süredir sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı çalışan ile Selçuk Şahin ile dün akşam saatlerinde yapılan antrenmana vücudundaki ağrıları nedeniyle katılmayan Mehmet Topuz ve antrenmanın son bölümünde sol el bileğinde ağrı hissederek antrenmanı tedbir amaçlı yarıda bırakan Volkan Demirel, bu akşam saatlerinde yapılan antrenmanda takımla birlikte çalışmalara katıldı.

 

Sol ayak bileğinde ağrı hisseden Özer Hurmacı tedbir amaçlı antrenmana katılmazken, çalışmalarını tesislerimizde sürdürdü. 

 

Bu antrenmanla Konyaspor maçının hazırlıklarının tamamlayan Fenerbahçemiz, Can Bartu Tesisleri’nde kampa girdi.

PAYLAŞ

ETİKETLER
TAKIMIMIZ, KAMPA, GİRDİ