Volkan Demirel Logo
08ŞUBAT 2008
“Tek Eksiğimiz Goldü”

“Tek Eksiğimiz Goldü”

Fenerbahçemizin milli kalecisi Volkan Demirel, İsveç'le yapılan hazırlık maçında iyi mücadele ettiklerini ancak tek eksiklerinin gol olduğunu söyledi.
FB TV'ye açıklamalar yapan Volkan Demirel, Milli Takım'ın İsveç maçının ve Euro 2008 hazırlıklarını değerlendirdi. Volkan Demirel, "Şampiyonaya hazırlık maçlarıyla en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Bu şampiyona ülkemiz, Milli Takım ve biz sporcuların kendini göstermesi adına iyi bir platform. İsveç takımının dünya futbolundaki yeri belli. Güzel bir mücadele oldu. Tek eksiğimiz goldü diyebilirim. Sahada istemediğimiz bir zemin vardı ama güzel bir mücadele oldu" diye konuştu.
Olumlu eleştiriler gibi övgüleri de dikkatle takip ettiğini belirten Volkan Demirel, İsveç maçında ortaya koyduğu oyun nedeniyle kendisine yapılan övgülere teşekkür ettiğini ifade etti. Avrupa Şampiyonası finallerinde bulunmayı çok istediğini belirten Volkan Demirel, "Orada bulunmak her futbolcunun hayali. Bu herkese nasip olmaz. İnşallah o kadroda yer bulacağım. Bu benim açımdan çok önemli" diye konuştu.
Gençlerbirliği Oftaşspor maçına da değinen Volkan Demirel, "Gençlerbirliği Oftaş, bize karşı Ankara'da iyi bir mücadele etmişti. Zor maç olacak. Zaten ligde kolay maç yok. Umarım 3 puan bizim olur" dedi.

PAYLAŞ