Volkan Demirel Logo
29EYLÜL 2014
Torku Konyaspor Maçının Hazırlıkları Başladı

Torku Konyaspor Maçının Hazırlıkları Başladı

Spor Toto Süper Lig’in 5.haftasında 4 Ekim Cumartesi saat 21.00’de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Torku Konyaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, sabah saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla bu maçın hazırlıklarına başladı.

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde saat 10.30’da başlayan antrenman 1 saat sürdü. Futbolcularımız, yenilenme antrenmanı ve bireysel çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Egemen Korkmaz, Mehmet Topuz, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü.

Fenerbahçemiz, Torku Konyaspor maçının hazırlıklarını 30 Eylül Salı günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Antrenman saat 18.00’de başlayacak.

Sağlık Raporu : Mehmet Topuz
Takım Doktorumuz Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu, dün akşam Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçının ikinci yarısında bir pozisyon sonrasında sağ kasığında ağrı hisseden Mehmet Topuz’un bugün Göztepe Medical Park Hastanesi’nde yapılan tetkiklerinin ardından yaptığı açıklamada, Mehmet Topuz’un sağ kasık bölgesindeki adale grubundan birinde (Adduktor longus) kısmi yırtık (grade 2) tespit edildiğini ve oyuncumuzun tedavisine başlandığını bildirdi. 

PAYLAŞ