Volkan Demirel Logo
24EYLÜL 2010
Antrenmandan Notlar

Antrenmandan Notlar

Fenerbahçemiz, Can Bartu Tesisleri’nde akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sürdürdü. Antrenmanı Başkanımız Aziz Yıldırım da izledi.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu, ısınma ve pas çalışmalarıyla başlayan antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi. Sakatlıkları süren Emre, Mert Günok,  Selçuk ve Semih antrenmana çıkmazken bu oyuncularımız tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü Volkan Demirel ve Uğur Boral ise Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı düz koşu yaptıktan sonra tedavilerini tesislerde sürdürdü. Tedavisini ülkesinde sürdüren Güiza da antrenmanda yer almadı. Bu arada alerjik bir rahatsızlık sebebiyle geceyi hastanede geçiren ve tedavisi evinde sürdürülen Mehmet Topuz antrenmana çıkmadı.

Takımımız, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde 25 Eylül Cumartesi günü yapacağı antrenmanla Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdürecek. Saat 18.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına açık tutulacak.


PAYLAŞ

ETİKETLER
ANTRENMANDAN, NOTLAR